جمعه, 05 شهریور 775 12:47

سرلشکر صفوی ، طی پیامی در گذشت پدر حجه الاسلام دکتر احمد عابدی را تسلیت گفت

سردار سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی ، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا طی پیامی درگذشت حاج عباسقلی عابدی ، والد گرانقدر حضرت حجه الاسلام دکتر احمد عابدی ، از اساتید حوزه و دانشگاه  را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر  احمد عابدی ( دامت عزه)
 در ایام مصیبت اهل بیت علیهم السلام ،خبر درگذشت پدر گرامیتان مرحوم حاج عباسقلی عابدی  واصل و موجب تاثر و تالم خاطر گردید.
یقینا نقش عزیزانی همچون پدر گرامیتان و مجاهدت  های آن مرحوم  در جبهه های حق علیه باطل و مجروحیت شیمیایی ایشان و افتخار جانبازی در راه اعتلای پرچم اسلام عزیز  در کنار تربیت نسلی عالم ، مجاهد  و انقلابی  بی بدیل و ستودنی است.
اینجانب سالها مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر آن پدر فداکار را در راه قرآن و عترت پیامبر اعظم (ص) و تربیت فرزندانی مجاهد و انقلابی همچون جناب عالی  که در جبهه  حوزه و دانشگاه  مجاهدت های بسیاری در ترویج اسلام عزیز از  خود نشان داده اید را ارج نهاده و با قلبی آکنده از حزن و اندوه ، از آستان اقدس ربوبی برای آن مرحوم علو درجات و هم نشینی با حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، صالحین و صدیقین و برای شما، خانواده محترم و سایر بازماندگان سوگوار، پاداش صابرین توأم با سلامت و سعادت مسئلت می‌نمایم.
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا
سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی