سه شنبه, 03 ارديبهشت 1398 04:02

طی پیامی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا انتصاب سرلشکر جعفری رابه مسئولیت قرارگاه جنگ نرم حضرت بقیه الله ارواحنا فداه تبریک گفت

Rate this item
(0 votes)

سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی  ، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا  طی پیامی انتصاب سرلشکر جعفری رابه مسئولیت قرارگاه جنگ نرم حضرت بقیه الله ارواحنا فداه تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری


مسئول محترم قرارگاه جنگ نرم حضرت بقیه الله ارواحنا فداه
سلام علیکم
بدین وسیله انتصاب جنابعالی را به مسئولیت قرارگاه جنگ نرم حضرت بقیه الله ارواحنا فداه توسط مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا تبریک عرض می کنم.
بی شک تجربیات گران سنگ جنابعالی در بیش از یک دهه فرماندهی کل سپاه توأم با انگیزه، تعهد و دغدغه های فرهنگی و اجتماعی دستمایه ای است که موفقیت و سربلندی جنابعالی را در گسترش و تعمیق معارف انقلاب اسلامی و کمک به تحقق بیانیه گام دوم را نوید می دهد.
امید است در مسئولیت خطیر فراروی نیز همچون دوران دفاع مقدس و پس از آن در سطوح عالی فرماندهی و مدیریت در سپاه، منشاء خدمات برجسته باشید.
سلامتی و توفیقات روزافزون آن برادر ارجمند را تحت عنایات حضرت ولیعصر(عج) و تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای را از ذات اقدس ربوبی مسئلت می نمایم.

سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا

 

Last modified on سه شنبه, 03 ارديبهشت 1398 04:02

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.