چهارشنبه, 01 خرداد 1398 06:32

سرلشکر صفوی:پیام امروز شهیدان اعتقاد به پیروزی و بی اعتمادی به دشمن است/ هیچگاه شهیدان از دشمن و حتی از دشمن آمریکائی نهراسیدند/ گرفتاران در چنبره قدرت طلبی رمز و راز حیات ابدی شهادت را در ک نمی کنند

پیام انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل حاضر آن است که هیچ قدرتی نمی تواند جلوی پیروزیهای بزرگ ملت ایران  و پیروزیهای آینده انقلاب اسلامی را به رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای بگیرد و  قطعا اسلام پیروز خواهد شد .

سردار سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی ، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در  مراسم  هیئت رزمندگان اسلام غرب و شمالغرب کشور  که با حضور جمعی از رزمندگان قدیمی وپیشمرگان کرد و خانواده  شهداء بمناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خطه کردستان بویژه سرلشکر شهید بروجردی وسردار شهید سید حسین فیض  اردکانی  برگزار گردید ، با اشاره به خصوصیات شهیدان خصوصا شهداء غرب کشور گفت:
باید تاسف خورد بحال آنانکه از فلسفه شهادت و از زندگی در عصر ظهور بی خبرند، رمز و راز حیات ابدی شهیدان را انسانهای کامل و انسان های مطلوب  و عارفان واصل درک می کنند و گرفتاران در چنبره قدرت طلبی رمز و راز حیات ابدی شهادت را در ک نمی کنند.
وی ادامه داد:
شهیدان آمدند تا اشتیاق ظهور را در بین ملت ما دو صد چندان کنند تا همه ملت ما بفهمند یاران آخر الزمان چگونه عاشقانه در راه امامشان جان می دهند و شهیدان ما منتظران واقعی حضرت مهدی  عجل الله تعالی فرج الشریف بودند و خونشان حیات بخش فلسفه انتظار است و فلسفه انتظار فسلفه بقدرت رسیدن اسلام در جهان است.
وی افزود :
پیام انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل حاضر آن است که هیچ قدرتی نمی تواند جلوی پیروزیهای بزرگ ملت ایران  و پیروزیهای آینده انقلاب اسلامی را به رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای بگیرد و  قطعا اسلام پیروز خواهد شد .
سرلشکر صفوی در ادامه به برخی از ویژگیهای شهیدان اشاره کرد و گفت:
شهیدان ما ارتباط با خدا و ارتباط با نفس خود و نحوه تقابل با دشمن  و ارتباط با مردم  را بخوبی درک و تعریف  کرده بودند.
وی با اشاره به سابقه آشنایی خود با شهیدان بروجردی و حسین فیض گفت:
وقتی بیاد خصوصیات شهید بروجردی  می افتم به حال این شهید بزرگوار غبطه می خورم ، شهیدان بروجردی و حسین فیض آرامش و سکینت خاصی داشتند.
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا افزود:
شهیدان بشدت از انشقاق پرهیز می کردند و برخورد محبت آمیز توام با استدلال حتی با مخالفین و ضد انقلاب داشتندو آنها به خویشتن داری و خود سازی اعتقاد داشتند .
سرلشکر صفوی در ادامه  با بیان ارتباط شهدا با دشمن و دشمن شناسی شهیدان گفت:
شهیدان شناخت کاملی از ماهیت و اهداف دشمن و عمق دشمنی آنها  داشتند و دشمن شناسی خوبی داشتند،و اینکه پشت سر دشمن بعثی ، آمریکائی ها بودند را می دانستند.
وی افزود:
هیچگاه شهیدان از دشمن و حتی  از دشمن آمریکائی  نمی هراسیدند و در برخرد با دشمنان قاطعیت مثال زدنی داشتند و به خود تردید راه نمی دادند و علاوه بر آنکه به تبلیغات دشمن اعتنایی نمی کردند همواره به دشمنان بی اعتماد بودند.
سرلشکر صفوی ادامه داد:
پیام امروز شهیدان به ما  اعتقاد به پیروزی و غلبه بر دشمن است .