دوشنبه, 26 اسفند 1398 08:04

طی پیام های جداگانه ای صورت گرفت: تسلیت سرلشکر صفوی به خانواده های سردار شعبانی و مهندس عظیمی

Rate this item
(0 votes)

سردار سرلشکر پاسدار دکتر صفوی ، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا طی پیام های جداگانه ای درگذشت سردار سرتیپ دوم پاسدار ناصر شعبانی از فرماندهان دفاع مقدس و مهندس حسینعلی عظیمی  از پیشکسوتان جهادگر و از فرماندهان پشتیبانی و مهندسی جنگ را تسلیت گفت.

متن پیام ها به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
إنا لله وإنا إليه راجعون
خانواده محترم مرحوم  مهندس حسینعلی عظیمی
سلام علیکم
خبر درگذشت  همرزم عزیزم  مهندس حسینعلی عظیمی پیشکسوت جهادگر و از فرماندهان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد واصل و موجب تألم خاطر گردید.
فقدان آن عزیز سفر کرده که از بنیانگذاران جهاد سازندگی بود و  در دوران دفاع مقدس  خدمات ارزنده ای را  در معاونت فرماندهی قرارگاه مهندسی کربلا    و سازماندهی و طراحی و ساخت بسیاری از دستاوردهای چشمگیر مهندسی جنگ، مانند پل بعثت   ارائه نمود و مفتخر به جانبازی  در این مسیر پر افتخار گردید  و پس از پایان جنگ همچنان در عرصه مبارزه با محرومیت  در روستاها  فعال  و  فعالیت های  خود را مبتنی بر اقتصاد مقاومتی   متمرکز کرده بود ،  ضایعه جبران ناپذیری است که جز با صبر و پناه بردن به ایزد منان التیام نمی یابد.
بی شک خدمات عزیزان جهادگری  همچون  مرحوم  مهندس حسینعلی عظیمی در طول هشت سال دفاع مقدس و پس از آن در جبهه های مختلف محرومیت  زدایی  در تاریخ ثبت و یاد این قهرمانان ملی از یادها فراموش نخواهد شد.
اینجانب مصیبت وارده را به  خانواده آن مرحوم  و سایر بازماندگان  و عزیزان جهاد نصر و جهاد سازندگی در دفاع مقدس  و همرزمان قدیمی تسلیت عرض نموده و از آستان ربوبی برای آن فقید سعید، علو درجات و هم نشینی با حضرت اباعبدالله الحسین علیه الاسلام، صلحا و صدیقین و برای خانواده محترم و سایر بازماندگان سوگوار پاداش صابرین تو‌أم با سلامت و سعادت مسئلت می نمایم.

سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا

---------------------------------------------------------------------------

بسم الله الرحمن الرحیم
إنا لله وإنا إليه راجعون
خانواده محترم مرحوم سردار سرتیپ دوم پاسدار ناصر شعبانی
سلام علیکم
خبر درگذشت   همرزم عزیزم سردار سپاه اسلام ، سرتیپ دوم پاسدار ناصر شعبانی از پیشکسوتان دفاع مقدس و  طلایه داران دفاع از انقلاب اسلامی و ایران  عزیز واصل و موجب تألم خاطر گردید.
 نقش آفرینی های این سردار سر افزار در جبهه های مختلفی همچون  صحنه های مختلف دفاع مقدس و مبارزه با جبهه نفاق و ضد انقلاب و  پاسداری و صیانت از آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی  در قامت فرمانده استوار ، شجاع و انقلابی و  در سالهای اخیر حضور در میدان مبارزه علمی و فضای دانشگاهی  همیشه در اذهان و یادهای همرزمان و دوست داران انقلاب اسلامی می ماند   و فقدان سرداری همچون مرحوم شعبانی  ضایعه جبران ناپذیری است که جز با صبر و پناه بردن به ایزد منان التیام نمی یابد.
اینجانب این  مصیبت وارده را به  خانواده آن مرحوم  و همرزمان  دفاع مقدس و سایر بازماندگان تسلیت عرض نموده و از آستان ربوبی برای آن فقید سعید، علو درجات و هم نشینی با حضرت اباعبدالله الحسین علیه الاسلام، صلحا و صدیقین و برای خانواده محترم و سایر بازماندگان سوگوار پاداش صابرین تو‌أم با سلامت و سعادت مسئلت می نمایم.

سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا

Last modified on دوشنبه, 26 اسفند 1398 08:04

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.