سه شنبه, 18 دی 1397 13:18

با صدور پیامی؛ دستیارو مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا درگذشت والده سرلشکر موسوی را تسلیت گفت

سرلشکر  پاسدار دکتر صفوی  در پیامی درگذشت والده مکرمه فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.

چهارشنبه, 20 -2635 10:13

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا رحلت آیت الله هاشمی شاهرودی را تسلیت گفت

سرلشکر صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا   در پیامی رحلت حضرت آیت‌الله سید محمود هاشمی شاهرودی (ره)، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

دوشنبه, 02 -2667 08:55

پیام تسلیت دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا به مناسبت درگذشت سردار منصوری

سرلشکر  پاسدار دکتر سید یحیی  صفوی ، در پیامی درگذشت سردار شجاع و سرافراز قدرت الله منصوری فرمانده قرارگاه ثامن الائمه (ع) نزسا را تسلیت گفت.

سه شنبه, 20 آذر 1397 05:34

با حضور سرلشکر صفوی، اساتید و دانشجویان دانشگاه عالی دفاع ملی از استان هرمزگان بازدید کردند

اساتید و دانشجویان دوره دکترای دانشگاه عالی دفاع ملی با حضور سرلشکر صفوی از زیرساخت های نظامی و اقتصادی استان هرمزگان بازدید کردند.

دوشنبه, 05 آذر 1397 09:43

سرلشکر صفوی : دشمن جهان اسلام آمریکائی ها و صهیونیست ها هستند /تفکر مقاومت اسلامی به عنوان ثمره انقلاب اسلامی ، تنها منشور راهنما و مکتب الهام بخش برای آزادی قدس شریف و ایجاد تمدن نوین اسلامی است

 یکی از مهم ترین عوامل وحدت ، وحدت در  مقابل دشمن است ، دشمن جهان اسلام آمریکائی ها و صهیونیست ها هستند ، مقابله با رژیم صهیونیستی  و اهداف آمریکا و گروهک های تکفیری  همچون داعش که دست ساخته سازمان ها اطلاعاتی آمریکا یی و صهیونیست ها  است ، از مهمترین عوامل وحدت در مقابل دشمن می باشد.

یکشنبه, 06 آبان 1397 08:44

سرلشکر صفوی: راهپیمایی اربعین بزرگترین و بی نظیر ترین راه پیمایی معنوی جهانی است که در دنیا بی سابقه است.(بهمراه گزارش تصویر)

سردار سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با حضور در کشور عراق در راهپیمایی معنوی اربعین حسینی شرکت کردند و درادامه با حضوردر سفارت جمهوری اسلامی ایران با سفیر ایران در بغداد دیدار و از روند بازسازی عتبات عالیات بازدید داشتند.

دوشنبه, 23 مهر 1397 12:13

سرلشکر صفوی:سیاست یک جانبه گرایی رییس جمهور آمریکا در اقتصاد و خروج از برجام شکست خواهد خورد/آنها بخوبی دریافتند که اسلام عربستان سعودی و تفکر وهابیت نمی تواند برای ملت های اسلامی الگو قرارگیرد

سیاست یک جانبه گرایی ترامپ ،رییس جمهور آمریکا در اقتصاد شکست خواهد خورد، سیاست آمریکا در خروج از برجام و تحریم ایران هم به فضل الهی و با عنایت خاص حضرت بقیه الله الاعظم شکست خواهد خورد.

چهارشنبه, 11 مهر 1397 08:05

سرلشکر صفوی:آمریکا و متحدان منطقه ای آن بدنبال اتحاد تمام گروهک های ضد انقلاب هستند / برای مقابله با سیاست زور آمریکا بایستی روز به روز قوی تر شویم

آمریکائی ها بدنبال آن هستند که وضعیت داخلی ایران را بهم بریزند و از این رو بدنبال اتحاد تمام گروهک های ضد انقلاب از منافقین تا سلطنت طلب ها و..  هستند و با منابع مالی برخی از کشورهای عربی بدنبال ایجاد نا امنی در داخل کشور هستند ، انها بدنبال ایجاد جنگ عملیات روانی در موضوعات مختلف بوده   تا از آن طریق با  ایجاد نا امنی فکری و روحی در جامعه  کشور را دچار چالش های داخلی  کنند.

چهارشنبه, 15 ارديبهشت 809 14:07

سرلشکر صفوی: توسعه دیپلماسی اقتصادی و سیاسی در روابط با کشورهای شرق می تواند در مقابله با تحریم ها موثر باشد/ برخی آمریکا را دشمن نمی دانند ، ولی آمریکا واقعا دشمن ملت ایران است

نبایستی تنها به کشورهای 4+1 نگاه کرد، 15 کشور همسایه ما ظرفیتهای بسیار خوبی در دیپلماسی اقتصادی و سیاسی هستند ،همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند که نگاه ما بجای غرب بایستی به شرق باشد ، می بایست برای مقابله با  تحریم ها و جلوگیری از تاثیر آن  دیپلماسی اقتصادی و سیاسی خود را در توسعه روابط با کشورهای بلوک شرق قرار دهیم. 

شنبه, 03 شهریور 1397 04:10

سرلشکر صفوی:توسعه توانمندی‌های دریایی، موشکی و هوایی در کنار گسترش و تعمیق امکان کنترل و نظارت نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس منجر به اقتدار فزاینده، اشراف اطلاعاتی و آمادگی رزمی این نیروی راهبردی دریایی در منطقه خلیج فارس و تنگه هرمزگردیده

سردار سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی ، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا ، طی پیامی انتصاب فرماندهمحترم نیروی دریایی سپاه و معاون محترم هماهنگ کننده سپاه پاسداران را تبریک گفت.

صفحه1 از87