یکشنبه, 25 دی 776 20:27

دیدار با مراجع عظام تقلید در قم و ارائه گزارش از وضعیت داخلی و خارجی

پنجشنبه 8 آذر 1397

صبح امروز به اتفاق سرداران حوزه دستیاری، به قم رفتیم. هدف از این سفر، زیارت حضرت فاطمه معصومه و دیدار با مراجع عظام قم بود. قبل از دیدارها، به سپاه علی بن ابیطالب استان قم رفتم و در جمع فرماندهان و پاسداران سخنرانی کردم.
پس از آن به ترتیب محضرحضرات آیات مکارم شیرازی، نوری همدانی و جوادی آملی مشرف شدیم. گزارشی با موضوع تحرکات منافقین در کشورهای همسایه، تلاش آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی برای اخلال در اقتصاد ایران و ایجاد فتنه های امنیتی و آخرین وضعیت میدانی سوریه و عراق و یمن خدمت مراجع ارائه دادیم و از رهنمودها و بیانات مراجع استفاده کردیم.

بعد از ظهر به دیدار حجت الاسلام والسملمین کورانی عاملی رفتیم. ایشان از محققین شاخص حوزه مهدویت و لبنانی الاصل هستند که سالهاست که در ایران و قم مستقر شده اند و زبان فارسی صحبت میکنند  و صاحب آثار ارزشمندی با موضوع امام زمان(عج) هستند. در این جلسه از ایشان سؤال کردم آیا اتفاقاتی که در منطقه  جهان می افتد مانند اشغال سرزمین فلسطین و تشکیل رژیم غاصب و جنایتکار صهیونیستی  و راه اندازی  داعش و تکفیری ها در شامات، و جنگ ظالمانه چهارساله  عربستان با یمنی های مظلوم زمینه هایی می تواند زمینه هایی برای ظهور حضرت(عج) باشد؟  که ایشان به صورت کامل پاسخ دادند. ان شاءالله با ظهور امام زمان غلبه حق بر باطل حاصل می شود، اسلام بر همه کفر و شرک جهانی و تفکرات غیر اسلامی غلبه خواهد کرد و ایجاد حکومت اسلامی مبتنی بر عدل، قسط، امنیت و صلح جهانی محقق خواهد شد.