شنبه, 28 مهر 777 18:37

سخنرانی در یادواره شهدای تیپ ویژه صابرین

پنجشنبه 21 آذر 1398

امشب به دعوت سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در یادواره شهدای تیپ ویژه صابرین سخنرانی کردم و گفتم:
 نیروی زمینی سپاه یک نیروی پرافتخار است که هم اکنون هم بعد از گذشت 31سال از پایان جنگ حضوری جدی در صحنه نبرد و دفاع از امنیت پایدار کشور در شمالغرب و جنوب شرق کشور دارد.
شهادت یک راز و رمزی دارد که باید آن را شناخت. شریف‌ترین مرگ در راه خدا شهادت است و واژه شهادت و شهید بیش از ۱۵۰ بار در قرآن آمده است‌. بهترین و پاک ترین فرزندان این ملت در ۴۰ سال گذشته جانشان را در راه دفاع ازکشور و  ملت و امنیت ملی شهید شده اند از  نیروهای مسلح سپاه و بسیج و نیروی انتظامی .


 
اگر شهدا نبودند، ایران و انقلاب اسلامی هم نبود. ما با خانواده شهدا عهد و پیمان بسته ایم که از آرمان های امام بزرگوارمان دفاع کنیم؛ ما به شهیدان مدیونیم.
شهیدان در مقابله با ظالمین و مستکبرین و متجاوزان به امنیت ملت قهرمانانه ایستادند‌. خانواده شهیدان بسیار صبور هستند و صبورانه ایستادند تا ایران و اسلام بماند.
 تیپ نیروهای ویژه صابرین شهدای زیادی تقدیم انقلاب کرده است. تیپ نیروهای ویژه صابرین بهترین نیروی عملیاتی نیروی زمینی سپاه است که با قدرت در مقابله تروریست ها از جمله پژاک و جیش الظلم ایستاده است. امنیت ما در همه مناطق مختلف کشور از جمله شمال غرب و جنوب شرق مناسب و قابل قبول است و این مرهون ایستادگی رزمندگان و خصوصا تیپ نیروهای ویژه صابرین نیروی زمینی سپاه است.
نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق و شمال غرب و مجموعا کل کشور عظمت ملت ایران در مقابل نیروهای مزدور آمریکا و رژیم صهیونیستی ارتقا داده است.
 


در ادامه به حوادث اخیر در کشور اشاره کردم و گفتم:
دشمنان ما بدانند ملت ما ملتی شکست ناپذیر است و رهبری جمهوری اسلامی یک رهبر مقتدر و حکیم است.
من به شما اطمینان می دهم به زودی آمریکا از منطقه غرب آسیا پا به فرار خواهد گذاشت و ملت سوریه آمریکایی‌ها را از کشورشان بیرون خواهد کرد و هوشمندی ملت‌های منطقه ایالات متحده را به شکست خواهد کشاند.
در پایان برنامه از خانواده های معظم شهدای تیپ صابرین تقدیر کردیم.