چهارشنبه, 09 مهر 1393 08:51

سرلشکر صفوي : گروههاي تکفيري شرايط منطقه را به نفع رژيم صهيونيستي جلو مي برند

آنچه که در عراق و سوريه مي گذرد به نفع اسرائيلي هااست. در مصر نيز همين گونه است. هرچه جنگ در کشورهاي اسلامي بوقوع بپيوندد و مسلمانان همديگر را بکشند و منابع انساني و مادي خود را هدر بدهند آن کسي که در اين ميان نفع مي برد اسراييل است و منجر به پايداري امنيت اسرائيل مي گردد .

سردار سرلشکر پاسدار دکتر سيد يحيي صفوي ، دستيار و مشاور عالي فرماندهي معظم کل ،  در يادوراه شهداي اطلاعات عمليات ، با اشاره به نتايج جنگ تحميلي گفت: نتيجه جنگ هشت ساله اين شد که امام بزرگوار و ملت ايران به بيگانگان درسي  دادند که مي توانيد به ايران حمله کنيد اما نتيجه جنگ به  دست ملت ايران است، ملت ايران علاوه بر آنکه متجاوزين را از سزرمين ايران بيرون مي کنند ، بلکه آن طرف مرزها و تا خانه هايتان شما را تعقيب و نابودتان مي کنند.


دستيار و مشاور  عالي فرماندهي معظم کل قوا در ادامه به اشاره به  حمايت برخي کشورهاي عربي از گروه هاي تکفيري و تبعات اينگونه حمايت ها ، گفت: تا سال 2030 ميلادي شايد ديگر آثاري از برخي از پادشاهان جنوبي خليج فارس وجود نداشته باشد .برخي  کشورهاي عربي که گروه هاي تکفيري را به جان مردم عراق و سوريه انداختند، سرانجام اين گروه ها دامن  اين کشورها  را نيزخواهند گرفت.


وي افزود: دست برخي از اين کشورها با اسرائيل در دست همديگر است. آنچه که در عراق و سوريه مي گذرد به نفع اسرائيلي هااست. در مصر نيز همين گونه  است. هرچه جنگ در کشورهاي اسلامي بوقوع بپيوندد و مسلمانان همديگر را بکشند  و منابع انساني و مادي خود را هدر بدهند آن کسي که در اين ميان نفع مي برد اسراييل است و منجر به پايداري  امنيت اسرائيل مي گردد . بايد تاسف خورد که دست اسراييلي ها با برخي از کشورهاي عربي در راه اندازي ايجاد نا امني در منطقه جنوب غرب آسيا، در سوريه و عراق در دست هم است.


وي اضافه کرد:  در حقيقت برخي از کشورهاي عربي در راستاي سياست صهيونيست ها در کشتن مردم عراق، سوريه و بحرين عمل مي کنند و بايد به آنها صهيونيست گفت،آنها کاملا  در راستاي اهداف آمريکا عمل مي کنند و ما به اينها هشدار مي دهيم از سرنوشت شاه ايران عبرت بگيريد، او نيز دستش در دست صهيونيست ها و آمريکايي ها بود، و ما به آنها مي گوئيم سرنوشت شاه ايران، سرنوشت  محتوم شما خواهد شد.