پنج شنبه, 21 -2664 07:36

سرلشکر صفوی طی پیامهای جداگانه ای درگذشت پدر سرداران رضایی و زاهدی را تسلیت گفت

سردار سرلشکر پاسدار دکتر صفوی ، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا طی پیامهای جداگانه ای درگذشت  پدر سرداران   مرتضی رضایی و زاهدی    را تسلیت گفت.
متن پیامها به شرح زیر است:

 

اِنَا لله و اِنَا اليه راجِعون

برادر گرامی و  ارجمند سردار سرتیپ پاسدار  مرتضی رضایی


سلام عليكم  ؛
با کمال تأسف و تأثر ارتحال ابوی مکرمتان مرحوم حاج رحیم رضایی 
واصل و موجب تألم خاطر گردید .
زهی سعادت آن مرحوم مغفور که عمری را با پارسایی و عشق و خدمتگزاری صادقانه به اهل بیت (ع) خصوصاً حضرت اباعبدالله الحسین (ع) سپری نمود و عاقبت در " ایام  ماه رجب المرجب " جهان فانی را وانهاد و با عشق دیدار حضرت حق به دیار باقی شتافت؛ ضایعه جبران ناپذیر است که جزء با صبر و پناه بردن به ایزد منان التیام نمی یابد.
اینجانب سالها مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر آن پدر فداکار را در راه قرآن و عترت پیامبر اعظم (ص) و تربیت فرزندانی مجاهد و انقلابی همچون جناب عالی و سایر فرزندان که خدمات و مجاهدت های مخلصانه ای در آوردگاه انسان ساز دفاع مقدس و سنگرهای حساس پس از آن از خود نشان داده اید را ارج نهاده و با قلبی آکنده از حزن و اندوه ، از آستان اقدس ربوبی برای آن فقید سعید علو درجات و هم نشینی با حضرت اباعبدا... الحسین (ع) ، صالحین و صدیقین و فرزندان شهیدشان و براي شما، خانواده محترم و سایر بازماندگان سوگوار ، پاداش صابرين توأم با سلامت و سعادت مسئلت مي نمايم. 

سرلشكر پاسدار  سيّد يحيي صفوي
دستيار و مشاور عالي فرمانده معظم كل قوا
 ---------------------------------------------------------------------------
اِنَا لله و اِنَا اليه راجِعون
برادر گرامی و  ارجمند سردار سرتیپ پاسدار علی زاهدی
معاون محترم عملیات کل سپاه
سلام عليكم  ؛
با کمال تأسف و تأثر ارتحال ابوی مکرمتان مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد زاهدی  واصل و موجب تألم خاطر گردید .
ارتحال عالم ربانی که عمری را به پارسایی و مجاهدت در راه نشر احکام نورانی اسلام و مبانی اعتقادی آن و خدمت به اهل بیت (ع) و ارادت به ذوات مقدسه خصوصاً حضرت اباعبدالله الحسین (ع) سپری نمود و عاقبت در " ایام ماه رجب المرجب" جهان فانی را وانهاد و با عشق دیدار حضرت حق به دیار باقی شتافت؛ ضایعه جبران ناپذیر است که جزء با صبر و پناه بردن به ایزد منان التیام نمی یابد.
اینجانب سالها مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر آن پدر فداکار را در راه قرآن و عترت پیامبر اعظم (ص) و تربیت فرزندانی مجاهد و انقلابی همچون جناب عالی و سایر فرزندان که خدمات و مجاهدت های مخلصانه ای در آوردگاه انسان ساز دفاع مقدس و سنگرهای حساس پس از آن از خود نشان داده اید را ارج نهاده و با قلبی آکنده از حزن و اندوه ، از آستان اقدس ربوبی برای آن فقید سعید علو درجات و هم نشینی با حضرت اباعبدا... الحسین (ع) ، صالحین و صدیقین و فرزندان شهیدشان و براي شما، خانواده محترم و سایر بازماندگان سوگوار ، پاداش صابرين توأم با سلامت و سعادت مسئلت مي نمايم

سرلشكر پاسدار  سيّد يحيي صفوي
دستيار و مشاور عالي فرمانده معظم كل قوا